Feyenoord – FC Groningen

Voorbeschouwing Feyenoord – FC Groningen (08-11-2020)

Het is een gek seizoen voor Feyenoord. Onder Dick Advocaat begonnen de Rotterdammers uitstekend, maar de laatste weken gaat het moeizaam. Tegen RKC en FC Emmen was het spel al niet om aan te zien, maar in Europees verband werd Feyenoord gedeclasseerd door voetbaldwerg Wolfsberger AC.

Als Feyenoord op stoom is, kan het echt leuke dingen laten zien. Maar als een club als FC Emmen er een gezonde dosis strijd tegenaan gooit zie je dat ook de ploeg van Dick Advocaat het moeilijk heeft en pas in de 94e minuut de winnende treffer wint.

FC Robben kent eigenlijk één grote afwezige: Arjen Robben. De aanvaller is nog niet fit genoeg geweest om zijn stempel op zijn grote liefde te kunnen drukken. In het hoge noorden blijft men echter onverminderd positief. Zeker na de 2-1 zege op VVV uit Venlo waarmee het elftal van Danny Buijs op de zevende plek kwam is de sfeer uitstekend.

In een lege Kuip moet Feyenoord op zoek naar eerherstel om duizenden televisiekijkers uit Rotterdam-Zuid tevreden te stellen.

Wij denken wel dat Feyenoord wint, maar niet gemakkelijk.

0
Shares
Nog geen account? Registeren

Inloggen in je account