Jacks.nl
Nieuws en berichten over het Nederlands elftal, Eredivisie, Jupiler League, KNVB beker en amateur voetbal.

Gemeente Waalwijk behoedt RKC voor faillissement

  • sahib
  • avatar101 Offline Onderwerp Auteur
  • Moderator
  • Moderator
  • Thanks: 14

Gemeente Waalwijk behoedt RKC voor faillissement

Posted 8 jaren 6 maanden geleden #183
De gemeente leent RKC Waalwijk geld en verlaagt de rente op het geld dat tot dusver aan de club is geleend. Dat maakte de Waalwijkse VVD-wethouder Ronald Bakker vrijdag bekend.

Dat meldt de Telegraaf. Donderdag liet Remco Oversier, algemeen directeur, van RKC Waalwijk al weten dat de situatie erg penibel is. "Of RKC in levensgevaar is? Ja, het is heel lastig nu. En daarom proberen wij met de gemeente en andere stakeholders tot nieuwe afspraken te komen".
Of de tegemoetkoming van de gemeente genoeg is afwachten. "Het is niet alleen de huur die lastig is op te brengen, er zijn veel meer zaken", liet Oversier in hetzelfde interview namelijk weten. Dinsdagavond praat de gemeenteraad verder, zo meldt de ochtendkrant.
door sahib

Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.

Re: Gemeente Waalwijk behoedt RKC voor faillissement

Posted 8 jaren 6 maanden geleden #185
Welja, pomp er nog meer geld in
door HaaiHaai

Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.

Re: Gemeente Waalwijk behoedt RKC voor faillissement

Posted 8 jaren 6 maanden geleden #186
Als de gemeente geld geeft moet RKC eerst tonen dat ze bestaansrecht heeft en hoe ze de boekhouding rond gaan krijgen. Is dit niet het geval dan wordt er niks gegeven. Anders is het een bodemloze put. Ik vraag me wel eens af wat het niveau is van onze ambtenaren die ons geld beheren. :(
Hoe makkelijk kan het zijn bij geld lenen voor een sportclub:
1. Juiste boekhouding en laten zien hoe je kan terug betalen
2. Bij wanbeleid is het bestuur aansprakelijk ook financieel
3. Bij het helpen van een sportclub houdt de gemeente toezicht hoe het wordt beheert.
Het lijkt we nu op dat elke gemeente maar wat doet om aardig te worden gevonden bij het publiek.
door Socrates

Gelieve Inloggen of een account aanmaken om deel te nemen aan het gesprek.

Nog geen account? Registeren

Inloggen in je account

0
Shares