Na alle ellende van gisteren weer even tijd voor een zekerheidje. Ierland op winst alleen daar valt niet mee te verdienen. Ierland in de asian handicap zeker wel, afhankelijk van hoeveel doelpunten verschil je denkt dat Ierland gaat winnen natuurlijk.
Wat achtergrondinformatie; het elftal van Gibraltar bestaat voornamelijk uit amateurs, slechts een enkele prof speelt er mee. De profs die meespelen komen uit in de lagere Engelse competities.
De resultaten in de kwalificatiewedstrijden zijn tot nu toe zes gespeeld en 6 verloren (0-7, 7-0, 0-3, 4-0, 6-1, 0-7). Over het algemeen vrij grote uitslagen dus.
Ierland heeft een redelijk team en er is nog alles mogelijk maar dan moet er wel gewonnen worden om de aansluiting met Schotland, Duitsland en Polen te behouden. In de zes kwalificatiewedstrijden hebben de Ieren 12 doelpunten gemaakt.
De vorige wedstrijd tussen Ierland en Gibraltar eindigde in 7-0 waarbij Keane in de eerste 20 minuten een hattrick scoorde.
De verwachting is dat hij vanavond de geblesseerde Daryl Murphy vervangt en ondanks zijn 35 jaar scoort hij nog met grote regelmaat. In de laatste acht wedstrijden bij LA Galaxy trapte hij er 12 in.
Jngens waar praten we over....Gibraltar.
Die halen nog geen EK al spelen ze 100 jaar.
Dat is alleen maar voor de statistiek.
IK ken niet 1 speler van Gibraltar en niet van San Marino en niet van Luxemburg en niet van Liechtenstein.
Stoppen met die flauwekul.
Daar zet je geen weddenschappen op.
Toon de kunst is om die weddenschappen te zoeken waarbij je een edge kunt hebben op de bookmakers. Unibet had met de quotes voor Keane en 0-3,0-4 en 0-5 duidelijk te hoog ingezet. Hij zakte niet voor niets van 19 naar 8.5. Dan moet je toeslaan en snel inzetten.
Of dat nu Gibraltar - Ierland is of Duitsland - Spanje maakt in dat geval niet uit.