Bet365 Sports

Live Score & Odds

Tussenstanden, uitslagen en live odds voor alle wedstrijden.

no-image Champions League
14-02-2023 21:00
NS
Milan
Tottenham Hotspur
14-02-2023 21:00
NS
PSG
Bayern München
15-02-2023 21:00
NS
Club Brugge
Benfica
15-02-2023 21:00
NS
Borussia Dortmund
Chelsea
no-image Europa League
16-02-2023 18:45
NS
Barcelona
Manchester United
16-02-2023 18:45
NS
Shakhtar Donetsk
Rennes
16-02-2023 18:45
NS
Ajax
Union Berlin
16-02-2023 18:45
NS
Salzburg
Roma
16-02-2023 21:00
NS
Juventus
Nantes
16-02-2023 21:00
NS
Sporting CP
Midtjylland
16-02-2023 21:00
NS
Bayer Leverkusen
Monaco
16-02-2023 21:00
NS
Sevilla
PSV
gb Premier League
03-02-2023 21:00
NS
Chelsea
Fulham
04-02-2023 13:30
NS
Everton
Arsenal
04-02-2023 16:00
NS
Aston Villa
Leicester City
04-02-2023 16:00
NS
Brentford
Southampton
04-02-2023 16:00
NS
Brighton & Hove Albion
AFC Bournemouth
04-02-2023 16:00
NS
Manchester United
Crystal Palace
04-02-2023 16:00
NS
Wolverhampton Wanderers
Liverpool
04-02-2023 18:30
NS
Newcastle United
West Ham United
05-02-2023 15:00
NS
Nottingham Forest
Leeds United
05-02-2023 17:30
NS
Tottenham Hotspur
Manchester City
08-02-2023 21:00
NS
Manchester United
Leeds United
11-02-2023 13:30
NS
West Ham United
Chelsea
11-02-2023 16:00
NS
Arsenal
Brentford
11-02-2023 16:00
NS
Crystal Palace
Brighton & Hove Albion
11-02-2023 16:00
NS
Fulham
Nottingham Forest
11-02-2023 16:00
NS
Leicester City
Tottenham Hotspur
11-02-2023 16:00
NS
Southampton
Wolverhampton Wanderers
11-02-2023 18:30
NS
AFC Bournemouth
Newcastle United
12-02-2023 15:00
NS
Leeds United
Manchester United
12-02-2023 17:30
NS
Manchester City
Aston Villa
13-02-2023 21:00
NS
Liverpool
Everton
gb Championship
03-02-2023 21:00
NS
West Bromwich Albion
Coventry City
04-02-2023 13:30
NS
Norwich City
Burnley
04-02-2023 13:30
NS
Rotherham United
Sheffield United
04-02-2023 16:00
NS
Huddersfield Town
Queens Park Rangers
04-02-2023 16:00
NS
Hull City
Cardiff City
04-02-2023 16:00
NS
Luton Town
Stoke City
04-02-2023 16:00
NS
Middlesbrough
Blackpool
04-02-2023 16:00
NS
Millwall
Sunderland
04-02-2023 16:00
NS
Preston North End
Bristol City
04-02-2023 16:00
NS
Reading
Watford
04-02-2023 16:00
NS
Swansea City
Birmingham City
06-02-2023 21:00
NS
Blackburn Rovers
Wigan Athletic
10-02-2023 21:00
NS
Birmingham City
West Bromwich Albion
11-02-2023 16:00
NS
Blackpool
Rotherham United
11-02-2023 16:00
NS
Bristol City
Norwich City
11-02-2023 16:00
NS
Burnley
Preston North End
11-02-2023 16:00
NS
Cardiff City
Middlesbrough
11-02-2023 16:00
NS
Coventry City
Luton Town
11-02-2023 16:00
NS
Queens Park Rangers
Millwall
11-02-2023 16:00
NS
Sheffield United
Swansea City
11-02-2023 16:00
NS
Stoke City
Hull City
11-02-2023 16:00
NS
Sunderland
Reading
11-02-2023 16:00
NS
Watford
Blackburn Rovers
11-02-2023 16:00
NS
Wigan Athletic
Huddersfield Town
14-02-2023 20:45
NS
Birmingham City
Cardiff City
14-02-2023 20:45
NS
Coventry City
Millwall
14-02-2023 20:45
NS
Norwich City
Hull City
14-02-2023 20:45
NS
Queens Park Rangers
Sunderland
14-02-2023 21:00
NS
Burnley
Watford
14-02-2023 21:00
NS
Reading
Rotherham United
15-02-2023 20:45
NS
Bristol City
Wigan Athletic
15-02-2023 20:45
NS
Preston North End
Luton Town
15-02-2023 20:45
NS
Swansea City
Blackpool
15-02-2023 20:45
NS
Stoke City
Huddersfield Town
15-02-2023 21:00
NS
Sheffield United
Middlesbrough
15-02-2023 21:00
NS
West Bromwich Albion
Blackburn Rovers
nl Eredivisie
03-02-2023 20:00
NS
Fortuna Sittard
Sparta Rotterdam
04-02-2023 18:45
NS
FC Volendam
AZ Alkmaar
04-02-2023 20:00
NS
FC Emmen
Vitesse
04-02-2023 20:00
NS
FC Utrecht
SC Heerenveen
04-02-2023 21:00
NS
Excelsior
RKC Waalwijk
05-02-2023 12:15
NS
SC Cambuur
Ajax
05-02-2023 14:30
NS
Feyenoord
PSV
05-02-2023 14:30
NS
Go Ahead Eagles
NEC
05-02-2023 16:45
NS
FC Groningen
FC Twente
10-02-2023 20:00
NS
AZ Alkmaar
Excelsior
11-02-2023 18:45
NS
NEC
SC Cambuur
11-02-2023 20:00
NS
PSV
FC Groningen
11-02-2023 21:00
NS
FC Emmen
Fortuna Sittard
12-02-2023 12:15
NS
Sparta Rotterdam
Go Ahead Eagles
12-02-2023 14:30
NS
SC Heerenveen
Feyenoord
12-02-2023 14:30
NS
Vitesse
FC Utrecht
12-02-2023 16:45
NS
Ajax
RKC Waalwijk
12-02-2023 16:45
NS
FC Twente
FC Volendam
nl Eerste Divisie
03-02-2023 20:00
NS
ADO Den Haag
NAC Breda
03-02-2023 20:00
NS
Almere City
Jong PSV
03-02-2023 20:00
NS
FC Dordrecht
FC Eindhoven
03-02-2023 20:00
NS
De Graafschap
Telstar
03-02-2023 20:00
NS
Heracles
Jong Utrecht
03-02-2023 20:00
NS
TOP Oss
FC Den Bosch
03-02-2023 20:00
NS
Willem II
Helmond Sport
05-02-2023 12:15
NS
Roda JC Kerkrade
MVV Maastricht
06-02-2023 20:00
NS
Jong Ajax
PEC Zwolle
06-02-2023 20:00
NS
Jong AZ
VVV-Venlo
10-02-2023 20:00
NS
FC Den Bosch
Jong Ajax
10-02-2023 20:00
NS
FC Eindhoven
Almere City
10-02-2023 20:00
NS
Helmond Sport
Roda JC Kerkrade
10-02-2023 20:00
NS
MVV Maastricht
TOP Oss
10-02-2023 20:00
NS
NAC Breda
De Graafschap
10-02-2023 20:00
NS
PEC Zwolle
Jong AZ
10-02-2023 20:00
NS
VVV-Venlo
Heracles
10-02-2023 20:00
NS
Willem II
FC Dordrecht
13-02-2023 20:00
NS
Jong PSV
ADO Den Haag
13-02-2023 20:00
NS
Jong Utrecht
Telstar
nl KNVB Beker
07-02-2023 18:45
NS
AZ Alkmaar
FC Utrecht
07-02-2023 20:00
NS
De Graafschap
De Treffers
07-02-2023 21:00
NS
NAC Breda
SC Heerenveen
08-02-2023 18:45
NS
PSV
FC Emmen
08-02-2023 20:00
NS
Spakenburg
Katwijk
08-02-2023 21:00
NS
Feyenoord
NEC
09-02-2023 18:45
NS
FC Twente
Ajax
09-02-2023 21:00
NS
ADO Den Haag
Go Ahead Eagles
de Bundesliga
03-02-2023 20:30
NS
Augsburg
Bayer Leverkusen
04-02-2023 15:30
NS
Borussia Dortmund
Freiburg
04-02-2023 15:30
NS
Union Berlin
Mainz 05
04-02-2023 15:30
NS
Köln
RB Leipzig
04-02-2023 15:30
NS
Eintracht Frankfurt
Hertha BSC
04-02-2023 15:30
NS
Bochum
Hoffenheim
04-02-2023 18:30
NS
Borussia M'gladbach
Schalke 04
05-02-2023 15:30
NS
Stuttgart
Werder Bremen
05-02-2023 17:30
NS
Wolfsburg
Bayern München
10-02-2023 20:30
NS
Schalke 04
Wolfsburg
11-02-2023 15:30
NS
Bayern München
Bochum
11-02-2023 15:30
NS
Freiburg
Stuttgart
11-02-2023 15:30
NS
Mainz 05
Augsburg
11-02-2023 15:30
NS
Hoffenheim
Bayer Leverkusen
11-02-2023 15:30
NS
Werder Bremen
Borussia Dortmund
11-02-2023 18:30
NS
RB Leipzig
Union Berlin
12-02-2023 15:30
NS
Hertha BSC
Borussia M'gladbach
12-02-2023 17:30
NS
Köln
Eintracht Frankfurt
de 2. Bundesliga
03-02-2023 18:30
NS
Paderborn
Fortuna Düsseldorf
03-02-2023 18:30
NS
Sandhausen
Darmstadt 98
04-02-2023 13:00
NS
Jahn Regensburg
Arminia Bielefeld
04-02-2023 13:00
NS
Eintracht Braunschweig
Heidenheim
04-02-2023 13:00
NS
Kaiserslautern
Holstein Kiel
04-02-2023 20:30
NS
Greuther Fürth
Nürnberg
05-02-2023 13:30
NS
St. Pauli
Hannover 96
05-02-2023 13:30
NS
Hansa Rostock
Hamburger SV
05-02-2023 13:30
NS
Magdeburg
Karlsruher SC
10-02-2023 18:30
NS
Arminia Bielefeld
Hansa Rostock
10-02-2023 18:30
NS
Karlsruher SC
Greuther Fürth
11-02-2023 13:00
NS
Nürnberg
Jahn Regensburg
11-02-2023 13:00
NS
Holstein Kiel
Magdeburg
11-02-2023 13:00
NS
Hannover 96
Paderborn
11-02-2023 20:30
NS
Heidenheim
Hamburger SV
12-02-2023 13:30
NS
Darmstadt 98
Eintracht Braunschweig
12-02-2023 13:30
NS
St. Pauli
Kaiserslautern
12-02-2023 13:30
NS
Fortuna Düsseldorf
Sandhausen
at Tipico Bundesliga
10-02-2023 20:30
NS
Sturm Graz
Rapid Wien
11-02-2023 17:00
NS
Salzburg
Austria Lustenau
11-02-2023 17:00
NS
Wolfsberger AC
Wattens
12-02-2023 14:30
NS
Ried
Hartberg
12-02-2023 14:30
NS
Rheindorf Altach
LASK Linz
12-02-2023 17:00
NS
Austria Wien
Austria Klagenfurt
be Pro League
03-02-2023 20:45
NS
KV Oostende
Anderlecht
04-02-2023 16:00
NS
Cercle Brugge
Standard Liège
04-02-2023 18:15
NS
RFC Seraing
OH Leuven
04-02-2023 18:15
NS
AS Eupen
Westerlo
04-02-2023 20:45
NS
Sint-Truiden
Kortrijk
05-02-2023 13:30
NS
Antwerp
Club Brugge
05-02-2023 16:00
NS
Mechelen
Sporting Charleroi
05-02-2023 18:30
NS
Gent
Genk
05-02-2023 19:15
NS
Union Saint-Gilloise
Zulte-Waregem
10-02-2023 20:00
NS
OH Leuven
Cercle Brugge
10-02-2023 20:45
NS
Club Brugge
Union Saint-Gilloise
10-02-2023 20:45
NS
AS Eupen
Mechelen
11-02-2023 16:00
NS
Westerlo
Gent
11-02-2023 18:15
NS
Sporting Charleroi
RFC Seraing
12-02-2023 13:30
NS
Genk
Antwerp
12-02-2023 16:00
NS
Anderlecht
Sint-Truiden
12-02-2023 18:30
NS
Standard Liège
Kortrijk
12-02-2023 19:15
NS
Zulte-Waregem
KV Oostende
hr 1. HNL
03-02-2023 17:00
NS
Istra 1961
Varaždin
04-02-2023 15:00
NS
Lokomotiva Zagreb
Osijek
04-02-2023 17:30
NS
Slaven Koprivnica
Dinamo Zagreb
05-02-2023 15:00
NS
Gorica
Šibenik
05-02-2023 17:30
NS
Hajduk Split
Rijeka
10-02-2023 17:00
NS
Dinamo Zagreb
Istra 1961
11-02-2023 15:00
NS
Varaždin
Hajduk Split
11-02-2023 17:10
NS
Osijek
Slaven Koprivnica
12-02-2023 15:00
NS
Šibenik
Lokomotiva Zagreb
12-02-2023 17:10
NS
Rijeka
Gorica
fr Ligue 1
01-02-2023 19:00
FT
Nantes
0 - 2
Olympique Marseille
01-02-2023 19:00
FT
Reims
4 - 2
Lorient
01-02-2023 19:00
FT
Angers SCO
1 - 2
Ajaccio
01-02-2023 19:00
FT
Lille
0 - 0
Clermont
01-02-2023 19:00
FT
Toulouse
4 - 1
Troyes
01-02-2023 21:00
FT
Olympique Lyonnais
0 - 0
Brest
01-02-2023 21:00 90'
LIVE
Monaco
3 - 2
Auxerre
01-02-2023 21:00 90'
LIVE
Montpellier
1 - 3
PSG
01-02-2023 21:00
FT
Lens
0 - 1
Nice
01-02-2023 21:00
FT
Rennes
3 - 0
Strasbourg
10-02-2023 21:00
NS
Nice
Ajaccio
11-02-2023 17:00
NS
Monaco
PSG
11-02-2023 21:00
NS
Clermont
Olympique Marseille
12-02-2023 13:00
NS
Toulouse
Rennes
12-02-2023 15:00
NS
Reims
Troyes
12-02-2023 15:00
NS
Angers SCO
Auxerre
12-02-2023 15:00
NS
Lille
Strasbourg
12-02-2023 15:00
NS
Montpellier
Brest
12-02-2023 17:05
NS
Nantes
Lorient
12-02-2023 20:45
NS
Olympique Lyonnais
Lens
fr Ligue 2
31-01-2023 20:45
FT
Bordeaux
1 - 2
Le Havre
31-01-2023 20:45
FT
Metz
1 - 1
Rodez
31-01-2023 20:45
FT
Annecy
2 - 0
Caen
31-01-2023 20:45
FT
Laval
1 - 0
Dijon
31-01-2023 20:45
FT
Sochaux
4 - 0
Valenciennes
31-01-2023 20:45
FT
Paris
0 - 1
Pau
31-01-2023 20:45
FT
Grenoble Foot 38
1 - 0
Quevilly Rouen
31-01-2023 20:45
FT
Niort
1 - 3
Amiens SC
31-01-2023 20:45
FT
Bastia
2 - 0
Saint-Étienne
31-01-2023 20:45
FT
Guingamp
1 - 2
Nîmes
03-02-2023 20:45
NS
Quevilly Rouen
Guingamp
03-02-2023 20:45
NS
Valenciennes
Laval
11-02-2023 15:00
NS
Saint-Étienne
Dijon
11-02-2023 19:00
NS
Niort
Bordeaux
11-02-2023 19:00
NS
Laval
Annecy
11-02-2023 19:00
NS
Sochaux
Le Havre
11-02-2023 19:00
NS
Paris
Amiens SC
11-02-2023 19:00
NS
Rodez
Nîmes
11-02-2023 19:00
NS
Grenoble Foot 38
Pau
11-02-2023 19:00
NS
Bastia
Quevilly Rouen
11-02-2023 19:00
NS
Guingamp
Valenciennes
13-02-2023 20:45
NS
Metz
Caen
it Serie A
04-02-2023 15:00
NS
Cremonese
Lecce
04-02-2023 18:00
NS
Roma
Empoli
04-02-2023 20:45
NS
Sassuolo
Atalanta
05-02-2023 12:30
NS
Spezia
Napoli
05-02-2023 15:00
NS
Torino
Udinese
05-02-2023 18:00
NS
Fiorentina
Bologna
05-02-2023 20:45
NS
Inter
Milan
06-02-2023 18:30
NS
Hellas Verona
Lazio
06-02-2023 20:45
NS
Monza
Sampdoria
07-02-2023 20:45
NS
Salernitana
Juventus
10-02-2023 20:45
NS
Milan
Torino
11-02-2023 15:00
NS
Empoli
Spezia
11-02-2023 18:00
NS
Lecce
Roma
11-02-2023 20:45
NS
Lazio
Atalanta
12-02-2023 12:30
NS
Udinese
Sassuolo
12-02-2023 15:00
NS
Bologna
Monza
12-02-2023 18:00
NS
Juventus
Fiorentina
12-02-2023 20:45
NS
Napoli
Cremonese
13-02-2023 18:30
NS
Hellas Verona
Salernitana
13-02-2023 20:45
NS
Sampdoria
Inter
it Coppa Italia
31-01-2023 00:00
FT
Inter
1 - 0
TBC
01-02-2023 00:00 90'
LIVE
TBC
0 - 2
Roma
01-02-2023 00:00
FT
Fiorentina
2 - 1
Torino
02-02-2023 00:00
NS
TBC
TBC
pl Ekstraklasa
03-02-2023 18:00
NS
Wisła Płock
Warta Poznań
03-02-2023 20:30
NS
Widzew Lodz
Jagiellonia Białystok
04-02-2023 15:00
NS
Raków Częstochowa
Piast Gliwice
04-02-2023 17:30
NS
Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk
04-02-2023 20:00
NS
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
05-02-2023 12:30
NS
Radomiak Radom
Stal Mielec
05-02-2023 15:00
NS
Lech Poznań
Miedź Legnica
05-02-2023 17:30
NS
Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław
06-02-2023 19:00
NS
Korona Kielce
Cracovia Kraków
10-02-2023 18:00
NS
Stal Mielec
Raków Częstochowa
10-02-2023 20:30
NS
Lechia Gdańsk
Widzew Lodz
11-02-2023 15:00
NS
Śląsk Wrocław
Korona Kielce
11-02-2023 17:30
NS
Wisła Płock
Lech Poznań
11-02-2023 20:00
NS
Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin
12-02-2023 12:30
NS
Zagłębie Lubin
Piast Gliwice
12-02-2023 15:00
NS
Górnik Zabrze
Radomiak Radom
12-02-2023 17:30
NS
Legia Warszawa
Cracovia Kraków
13-02-2023 19:00
NS
Warta Poznań
Miedź Legnica
pl 1. Liga
10-02-2023 18:00
NS
Sandecja Nowy Sącz
Górnik Łęczna
10-02-2023 20:30
NS
Wisła Kraków
Resovia Rzeszów
11-02-2023 15:00
NS
Stal Rzeszów
Puszcza Niepołomice
11-02-2023 17:30
NS
Zagłębie Sosnowiec
Arka Gdynia
11-02-2023 20:00
NS
Ruch Chorzów
Chrobry Głogów
12-02-2023 12:40
NS
ŁKS Łódź
Tychy 71
12-02-2023 15:00
NS
Nieciecza
Katowice
12-02-2023 18:00
NS
Podbeskidzie
Odra Opole
13-02-2023 18:00
NS
Chojniczanka Chojnice
SKRA Częstochowa
pt Primeira Liga
01-02-2023 20:00
FT
Marítimo
0 - 2
Porto
01-02-2023 22:15
FT
Arouca
0 - 3
Benfica
01-02-2023 22:15 36'
LIVE
Sporting CP
1 - 0
Sporting Braga
10-02-2023 21:15
NS
Vizela
Chaves
11-02-2023 16:30
NS
Arouca
Santa Clara
11-02-2023 21:30
NS
Vitória Guimarães
Portimonense
12-02-2023 16:30
NS
Famalicão
Gil Vicente
12-02-2023 19:00
NS
Sporting CP
Porto
12-02-2023 21:30
NS
Marítimo
Sporting Braga
13-02-2023 20:00
NS
Rio Ave
Estoril
13-02-2023 22:15
NS
Boavista
Casa Pia
es La Liga
01-02-2023 21:00
FT
Real Betis
1 - 2
Barcelona
02-02-2023 21:00
NS
Real Madrid
Valencia
03-02-2023 21:00
NS
Athletic Club
Cádiz
04-02-2023 14:00
NS
Espanyol
Osasuna
04-02-2023 16:15
NS
Elche
Villarreal
04-02-2023 18:30
NS
Atlético Madrid
Getafe
04-02-2023 21:00
NS
Real Betis
Celta de Vigo
05-02-2023 14:00
NS
Mallorca
Real Madrid
05-02-2023 16:15
NS
Girona
Valencia
05-02-2023 18:30
NS
Real Sociedad
Real Valladolid
05-02-2023 21:00
NS
Barcelona
Sevilla
06-02-2023 21:00
NS
Rayo Vallecano
Almería
10-02-2023 21:00
NS
Cádiz
Girona
11-02-2023 16:15
NS
Almería
Real Betis
11-02-2023 18:30
NS
Sevilla
Mallorca
11-02-2023 21:00
NS
Valencia
Athletic Club
12-02-2023 14:00
NS
Getafe
Rayo Vallecano
12-02-2023 16:15
NS
Celta de Vigo
Atlético Madrid
12-02-2023 18:30
NS
Real Valladolid
Osasuna
12-02-2023 21:00
NS
Villarreal
Barcelona
13-02-2023 21:00
NS
Espanyol
Real Sociedad
tr Super Lig
31-01-2023 15:00
FT
Alanyaspor
0 - 3
Sivasspor
31-01-2023 18:00
FT
Fatih Karagümrük
1 - 1
Beşiktaş
01-02-2023 15:00
FT
Kasımpaşa
5 - 1
Giresunspor
01-02-2023 15:00
FT
Gazişehir Gaziantep
4 - 1
Hatayspor
01-02-2023 18:00
FT
Trabzonspor
2 - 0
Antalyaspor
01-02-2023 18:00
FT
Galatasaray
3 - 2
Ümraniyespor
02-02-2023 15:00
NS
Kayserispor
İstanbul Başakşehir
02-02-2023 15:00
NS
Konyaspor
İstanbulspor
02-02-2023 18:00
NS
Adana Demirspor
Fenerbahçe
04-02-2023 11:30
NS
Ankaragücü
Fatih Karagümrük
04-02-2023 14:00
NS
Sivasspor
Beşiktaş
04-02-2023 17:00
NS
Antalyaspor
Gazişehir Gaziantep
05-02-2023 11:30
NS
İstanbulspor
Alanyaspor
05-02-2023 14:00
NS
Hatayspor
Kasımpaşa
05-02-2023 17:00
NS
Galatasaray
Trabzonspor
06-02-2023 15:00
NS
Ümraniyespor
Adana Demirspor
06-02-2023 18:00
NS
Fenerbahçe
Konyaspor
06-02-2023 18:00
NS
Giresunspor
Kayserispor
10-02-2023 15:00
NS
Kasımpaşa
Antalyaspor
10-02-2023 18:00
NS
Beşiktaş
Ankaragücü
11-02-2023 11:30
NS
Fatih Karagümrük
Sivasspor
11-02-2023 14:00
NS
Alanyaspor
İstanbul Başakşehir
11-02-2023 17:00
NS
Trabzonspor
Ümraniyespor
12-02-2023 11:30
NS
Konyaspor
Giresunspor
12-02-2023 14:00
NS
Adana Demirspor
Hatayspor
12-02-2023 17:00
NS
Kayserispor
Fenerbahçe
13-02-2023 18:00
NS
Gazişehir Gaziantep
Galatasaray
ar Superliga
31-01-2023 00:00
FT
Banfield
0 - 0
Unión Santa Fe
04-02-2023 00:00
NS
Newell's Old Boys
Vélez Sarsfield
04-02-2023 00:00
NS
Tigre
Rosario Central
04-02-2023 21:00
NS
Sarmiento
Barracas Central
04-02-2023 21:00
NS
Arsenal de Sarandi
Estudiantes
04-02-2023 23:15
NS
Belgrano
River Plate
05-02-2023 01:30
NS
Lanús
San Lorenzo
05-02-2023 01:30
NS
Argentinos Juniors
Racing Club
05-02-2023 21:00
NS
Independiente
Platense
05-02-2023 23:15
NS
Boca Juniors
Central Cordoba SdE
06-02-2023 01:30
NS
Atlético Tucumán
Talleres Córdoba
06-02-2023 01:30
NS
Unión Santa Fe
Instituto
06-02-2023 01:30
NS
Godoy Cruz
Colón
07-02-2023 00:00
NS
Gimnasia La Plata
Defensa y Justicia
07-02-2023 00:00
NS
Huracán
Banfield
11-02-2023 01:30
NS
Central Cordoba SdE
Belgrano
11-02-2023 01:30
NS
Colón
Sarmiento
11-02-2023 21:00
NS
San Lorenzo
Godoy Cruz
11-02-2023 21:00
NS
Defensa y Justicia
Newell's Old Boys
11-02-2023 23:15
NS
Talleres Córdoba
Boca Juniors
12-02-2023 01:30
NS
Vélez Sarsfield
Independiente
12-02-2023 01:30
NS
Platense
Atlético Tucumán
12-02-2023 21:00
NS
Rosario Central
Arsenal de Sarandi
12-02-2023 21:00
NS
Banfield
Gimnasia La Plata
12-02-2023 23:15
NS
River Plate
Argentinos Juniors
13-02-2023 01:30
NS
Racing Club
Tigre
13-02-2023 01:30
NS
Instituto
Huracán
13-02-2023 21:00
NS
Barracas Central
Unión Santa Fe
14-02-2023 00:00
NS
Estudiantes
Lanús
no-image Copa Libertadores
08-02-2023 01:00
NS
Sport Huancayo
Nacional Asunción
09-02-2023 01:00
NS
Nacional Potosí
El Nacional
10-02-2023 01:00
NS
Boston River
Zamora Fútbol Club
15-02-2023 01:00
NS
Nacional Asunción
Sport Huancayo
16-02-2023 01:00
NS
El Nacional
Nacional Potosí
no-image Europa Conference League
16-02-2023 18:45
NS
Qarabağ
Gent
16-02-2023 18:45
NS
Trabzonspor
Basel
16-02-2023 18:45
NS
Bodø / Glimt
Lech Poznań
16-02-2023 18:45
NS
Sporting Braga
Fiorentina
16-02-2023 21:00
NS
Lazio
CFR Cluj
16-02-2023 21:00
NS
AEK Larnaca
Dnipro-1
16-02-2023 21:00
NS
Sheriff
Partizan
16-02-2023 21:00
NS
Ludogorets
Anderlecht

Unibet €40 free bets
Nog geen account? Registeren

Inloggen in je account

0
Shares